25 січня 2012

Як купувати на ebay? МК

Останнім часом мене часто запитують як купувати на ebay, тому я і вирішила створити цей пост. Інформації на дану тему - повний інтернет, але ж я відповідатиму тим, хто читає саме мій блог і цікавиться моїм досвідом.
Отже, для того щоб придбати смужки чи ґудзики парою кліків, спочатку доведеться трішечки попрацювати. Діяти будемо за наступним планом:
 1. Створимо платіжну картку;
 2. Створимо рахунок (account) в платіжній системі PayPal;
 3. Прив'яжемо картку до рахунку PayPal;
 4. Створимо рахунок на ebay;
Розглянемо детально дії, що вимагає від рукодільниці кожен пункт плану.
1. Необхідно створити таку картку, котрою можна було б розраховуватися в інтернет. Ви можете прийти в будь-який банк і попросити співробітника задовольнити ваші вимоги. Якщо ви живете в невеличкому місті, співробітник (ця) банку скоріш за все перепитає: "Так, що конкретно вам необхідно?" Тут я натякаю на некомпетентність багатьох співробітників банків.
Тому напишу, що у мене ось така картка Visa Electron. Для спрощення вашого життя, ви можете піти в цей самий банк і зробити собі таку ж саму картку. Ось посилання, де можна знайти найближче відділення. Коли підете в банк візьміть з собою паспорт, ідентифікаційний код та, про всяк випадок, роздрукуйте цю сторінку з інтернету. Після отримання картки не забудьте покласти на рахунок трішки коштів. Скоро ви зможете їх витратити.

2. Привітайте себе, ви молодець. У вас в руках вікно у світ. Вже на даному етапі ви можете купити тканину на http://www.fabricshack.com/ або замовити пару номерів Ottobre. Відчуваєте як спрощується ваше життя?  
Перейдемо до створення рахунку на PayPal. Далі знадобиться знання англійської мови або вміння користуватися google перекладачем
Вгорі на головній сторінці знаходимо напис Sign up. Вибираємо країну "Ukraine" та мову "російську", далі все простіше, бо вже знайомою мовою. Уважно заповніть всі запропоновані поля та створіть рахунок. 

3. Важливий момент! Після того, як ви створили рахунок, треба прив'язати вашу картку до платіжної системи. Для цього заходимо в свій рахунок і справа знаходимо напис "Подключить и подтвердить мою дебетовую или кредитную карту", клікаємо, заповнюємо запропоновані поля. Чекаємо на підтвердження про підключення картки. Це може зайняти деякий час, навіть, кілька днів.

4. Створимо рахунок на ebay. Знайдіть напис Register або перейдіть за посиланням. Користуйтеся перекладачем заповнюючи поля. Будьте уважні. Після заповнення всіх даних вам на емейл прийде лист підтвердження, тисніть на посилання з листа.

Введіть в полі Email address свій e-mail, а в полі What’s your confirmation code, той код, що прийшов Вам в email.

Після цього у вас відкриється сторінка, де треба натиснути кнопку Sign up for PayPal – так ви зв'яжете ваш Pay Pal рахунок з вашим ebay рахунком. Все! Можна купувати!

Декілька порад користувачам ebay
 1. Припустимо, що ви хочете купити ґудзики.  В поле пошуку введіть пошукове слово англійською мовою (buttons), виберіть категорію CRAFTS. Тисніть SEARCH;
 2. Очі розбігаються від розмаїття запропонованого скарбу. Увага!
 3. Зліва і трохи нижче є меню, де вас можуть зацікавити такі опції як free shipping (безкоштовна доставка) та location worldwide (відправляють по всьому світу (виправлено на: продавець знаходиться будь-де в світі));
 4. Якщо ви приймаєте участь в аукціоні, будьте уважні! Кожного разу, як ви  щось тиснете впевніться, що доставка вам по кишені і підвищена ставка теж.  Повірте, вони вас задовбають емейлами, якщо ви замовите якусь штукенцію, а потім передумаєте її купувати. Це ціла епопея відмовитися від товару.
 5. Перевіряйте чи є доставка в Україну. Якщо немає, то в полі Shipping буде ось такий напис "Not Available to Ukraine";
 6. Користуйтеся перекладачем, якщо не впевнені, що мається на увазі.
 7. Вгорі зправа в меню є кнопка My eBay. Це ваша ebay домівка. Там знаходиться інформація про всі ваші замовлення та покупки. 
 8. Не забувайте залишати відгуки після отримання товару.
Приємних вам покупок та успіхів у творчості!

Якщо у вас виникнуть питання з приводу еbay, не зволікайте, звертайтеся до мене. Чим зможу, допоможу.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...