18 березня 2013

Bundle jungle baby quilt

Дитячий квілт зшитий з колекції Bundle jungle від Moda. Ось тут гарний МК, якщо захочете зробити дещо схоже. Тільки дивіться уважно, щоб усі квадратики були однаково квадратні - втім, як і завжди :)
Квілт зшитий з американських матеріалів, навіть, котоновий утеплювач звідти. Цікаво потримати в руках, те про що маєш уявлення тільки з фотографій. Це наче кілька років дивитись по телевізору, як хтось їсть морозиво, а тоді, нарешті, добути собі справжнє. Виявляється, воно холодне і солодке. От із квілтом так. Я здивувалася, коли його дошила. Виявляється, він схожий на ковдру. А мені завжди здавалося, що квілти більше схожі на скатертину, тобто краще драпіруються. Проте, можливо, вся справа в утеплювачі. Мабуть треба помацати різні, щоб вибрати який тобі більше сподобається. Але ж по інтернет не помацаєш. От халепа. Наступного разу спробую вітчизняний слімтекс 100. Вже руки чухаються.
Все ж таки квілт - це більш декоративна штука, ніж практична. Ліжечко застелити гарно буде.
Розмір мого щастя 96х96 см. Чоловік сказав, що йому особливо зворотній бік подобається. А  наша бабуся:"... нарешті, щось новеньке, а не квадратики". Після такої критики у мене кілька днів були сумніви чи займатися печворком далі. 
Простібано все верхнім транспортером аби не мати стресу від, того що у мене стібки різної довжини. Тут серія МК з квілтінгу шагаючою лапкою.
Хай вам щастить.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...