09 квітня 2013

Флеш-моб "Питання до майстрині"

Привіт, любі читачі, до мене докотилася хвиля флеш-мобу. Дякую Вікторії, "Тайничек фантазерки" за цікаві запитання.

1. Как Вы думаете, стоит ли хендмейд превращать в профессию ? 
А чом би й ні? Якщо є сили і натхнення, а головне талант. (Під талантом маю на увазі бажання багато працювати в бік самовдосконалення). Я б хотіла пошити все і всім. Але ж це неможливо. Тому всіх бажаючих треба розставити в чергу. А гроші  прекрасно регулюють такі стосунки. 
Сподіваюся, всі ясно собі усвідомлюють, що виробляючі хендмейд на замовлення на феррарі не назбираєш. В цій індустрії заробляють ті, хто продає матеріали, послуги для самих майстринь (щось на кшталт Етсі та Ярмарки майстрів), трохи менше заробляють ті, хто навчає або пише книжки з хендмейду. 
Але я впевнена, що хендмейд здатен принести такий прибуток, який би можна було порівняти із зарплатнею жінки, що працює за наймом.
2. Жена, мать и творческая личность совместимы? Или что победит? Быт(читай "муж") или творческое начало?
Звичайно сумісні. Тут важливо правильно розставити пріоритети і організувати своє життя так, щоби вистачило сил на дітей з чоловіком, а також на творчій процес. Зізнаюся, що в цій гонці немає переможця. Іноді я залишаю кухню як вона є і сідаю за швейну машину. Іноді я залишаю машину увімкненою з думкою, що за десять хвилин повернуся до шиття, але клопоти і обов'язки поглинають мене аж до пізнього вечора.
Але одне знаю точно - мої діти з гордістю промовляють: "Це мені мама пошила", - а за це варто поборотися.
3.Вы бы хотели иметь собственную мастерскую? В каком цвете? Стиле?
Так, звичайно, хочеться більше організованості в матеріалах і пристроях, і більше пристроїв для улюбленої справи, а це зручніше зробити в окремому приміщенні. Бажано, би воно було в будинку, де мешкає родина. Я впевнена, що одного дня у мене буде своя спрвжня, а не тільки віртуальна майстерня - простора і затишна. В білому кольорі з великим розкроєчним столом, машиною для квілтінгу, стіною для макетів і всіляким іншим приладдям, що необхідне для роботи. А ще з вікна буде видно море. Ось так от :) не менше.

За правилами я теж маю придумати 3 запитання і поставити їх трьом рукодільницям. 
1. Чи бувають у вас творчі кризи? Як ви їх долаєте?
2. Чи страждаєте ви на інтернет-залежність? 
3. Опишіть найяскравішу подію пов'язану з веденням рукодільного блогу.

На питання відповідатимуть:
1. Оксана з блогу Мандри;
2. Ольга з блогу Hobby-patch
3. Наталка з блогу Кошка Мур-мявка.
А ще Олена з блогу "Мастерская домохозяйки" нагородила мене ось таким сонечком. Дякую Оленка.

Гарного вам дня.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...