09 травня 2011

Сукня для феї/ A dress for fairy

Чи доводилося вам коли-небудь шити сукню для феї? Мені так. Модель з журналу Ottobre 3/2011, розмір 98. Викройку я ніяк не міняла, хіба що пояс зшила з тканина, а в журналі радили просто нашити широку стрічку на місце з'єднання спідниці і топу сукні.

Have you ever sewed a dress for fairy? I do. 
I took the pattern from Ottobre 3/2011, size 98. I haven't changed the pattern. I only made the belt from the fabric instead of ribbon.
fairy dress
Під катом ще дві фотки. 
More pictures under cut.

Софійка - моя найкраща модель. Виявляється, на дітей шити дуже легко і приємно, бо працюєш із яскравими матеріалами, а у викройці завжди передбачений запас на вільний рух.  
Sophie is my the best model. I found that is so nice and easy to sew for children.

Але найдивовижніше - це вдячність з якою Софійка сприймає мої творіння. Вона вже 3 дні не вилазить з цієї сукні. Доречі, сукня зшита з нагоди Дня матері, що проводитиметься в садочку. Дещо нове для мене свято, бо я завжди вважала 8 березня святом для мам.
Sophie was very happy with her new dress. She even doesn't whant to take it off. Incidentally, the dress is made of Mother's Day to be held in the garden. Something new holiday for me, because I always considered March 8 as a holiday for mothers.
Вітаю вас з днем Перемоги!

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...