14 квітня 2011

Бірюзовий комплект

Цей комплект я зшила тижні зо два тому. І все ніяк не могла гарно сфотографувати.
Потім чоловік змайстрував мені дещо на зразок фото-боксу і, здається, фото стали виходити дещо краще. Мою домашню фото-студію можна буде роздивитися під катом.
Найскладніший (він же і найцікавіший) момент у створенні цієї сумочки - обробка країв косою бейкою. Задоволення не для слабких, і тут я собою пишаюся. По-перше, я навчилася її робити будь-якої потрібної мені ширини, а по-друге - пришивати її охайно. А допоміг мені в цьому чудовий пост Олени. 
Зовнішня сторона сумки - котон RJR Fabric, підкладка і ручки - льон. Розмір сумочки невеличкий:  7X9 дюймів (17X23 см). Саме для того, щоб покласти туди телефон, помаду, гаманець і відправитися на вечірню прогулянку морським узбережжям. Звичайно ж із красенем під руку :)

 Більше фото сумочки і фото-студія


За планом каркас фото-боксу треба було обшити калькою або іншим матеріалом, що розсіює світло. Але на нього так гарно чіпляються лампи, що я цього поки що не робитиму. Весь скарб добуто в "Епіцентрі". Конструкція встановлена на дитячий сповивальний стіл (а я вже пообіцяла його віддати :)).
Інструкція з пошиву сумочки. Клікніть, щоб збільшити зображення.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...