11 березня 2016

Crafta

Власне чого я взялася розбирати торішні роботи? Бо в Україні стартував проект CRAFTA.
Це інтернет платформа, де можна продавати свої хенд мейд роботи. 
Я вже давно мрію про свій інтернет магазин, але інснуючі раніше подібні платформи не влаштовували мене своїми умовами. З Крафтою все буде добре, я вірю в неї, бо вона створена українцями в Україні. 
Для тих, хто тільки розпочинає свій комерційний шлях в інтернет напишу декілька порад.
1. Ваше ім'я - це бренд. Створюючі магазин дайте йому своє власне ім'я і розмістіть у певному місці ваше фото. Покупець хоче знати з ким має справу. Обличчя викликає довіру.  А у нашій рукодільній справі цей момент є вирішальним. 
2. Робіть якісні фото. Крупний план, деталі, різні ракурси. Краще один раз побачити, ніж сто разів почути!
3. Опис виробу має включати в себе розміри, інформацію про матеріал з якого він зроблений, поради за доглядом. І будь-яку іншу інформацію, яку ви вважаєте за потрібне повідомити. 
4. Ціна. Формуйте адекватну ціну на свій виріб. Як її порахувати? Це питання з питань. 
Відповідей є декілька. Але я користуюся цією формулою:
Вартість матеріалу + вартість робочого часу+ супутні витрати (електрика, проїзд по нитки, закупівля і підтримка обладнання, відкриття банківської карти, послуги фотографа і т. ін.) + прибуток (та сума, якої вам не вистачає на здійснення мрії). А тепер треба множити на 2. Це буде та ціна, яку ви повідомляєте незнайомцеві на запитання скільки ж ця перкрасна рукотворна річ коштує. 
І саме від цієї цифри ви робите знижки для друзів, на свята, з метою розпродажу та у разі замовлення ста штук одного й того самого виробу.


Успіхів вам!

 

1 коментар:

  1. Наталя, зацікавила ссилка, дякую. Можливо, колись теж облаштую на цій платформі інтернет-магазин.
    З приводу ціни, думаю, ще потрібно орієнтуватись на певну категорію покупців і вивчати ціни подібних речей на інших сайтах, щоб не продешевити і не накрутити занадто високо.

    ВідповістиВидалити

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...