12 березня 2015

Flower quilt

Квіткова поляна! 
140х190 см. Квілт зшито для моєї доні і вона дуже зраділа такому подарунку. 

На пошиття квілту я витратила 1 layer cake gypsy girl from moda, 1 ярд додаткової кольорової тканини, 2 ярди бежевої основи, 1/2 ярда на окантовку, 2 метри тканини на зворотній бік та 2 роки життя.
 Я почала кроїти цей квілт відразу після пошиття Bundle jungle baby quilt перебуваючи на 6-му місяці вагітності. Швидко розкроїла, буквально за день, і сіла швидко пришивати по 3 куточки до кожного з чорирьох квадратів тридцяти п'яти блоків - всього 420 куточків. 
У вагітних, як відомо, планів багато, але життя внесло свої корективи, квілт довелося відкласти. Американки дуже часто пишуть про те, що в квілтах історія сім'ї. Тепер я розумію, що так і є. 
Я пошию іще багато квілтів, але дивлячись на цей завжди буду згадувати і народження Роберта, і перше літо  в нашому будинку, і перший похід в школу в якості мами... 
Насправді, покривальце можна було пошити місяці за 2, якби шити години по 3 на день.
Я собі дуже ускладнила життя використанням верхнього транспортеру, покривне простібування зайняло б годин 6, замість 4 тижнів. 
Під катом іще одна фотка і мої думки з приводу квілтів

 Софійці вже 7 років і вона на всі лади прикрашає своє ліжечко.


Довжина "Квіткової поляни" була обумовлена розміром ліжка, а от ширину я зробила такою, щоб квілтом можна було вкриватися вдвох, загортатися в нього і вести дівочі балачки з донькою. Тому при вбиранні ліжка один довгий бік доводиться підгортати.
Якщо мета створення квілта - декор кімнати, то цілком досить ширини в 1 метр, до того ж тоді дитина зможе сама наводити лад на своєму спальному місці.

Найзручнішим розміром квілта я вважаю 100 x130 (максимум 150 см) - таким квілтом зручно користуватися всій сім'ї. Ним можна вкриватися читаючи книжку, створювати затишок в приміщенні, використовувати для фотосесій, брати з собою в дорогу, маючи шматочок домівки в подорожі. 
Відкриваю великий секрет печворка. Квілт зшитий з самих квадратиків мав би такий самий приголомшливий ефект. Тому, якщо ви плануєте пошиття чогось такого не бійтеся простоти. Головне - розмаїття кольорів. 
Найскладніший блок виглядатиме бідно, якщо використати в квілті 3- 4 малюнки. Але 33 різних квадратики здатні зробити свято в вашій оселі. 
І з гігантизмом обережніше, величезний квілт на подружнє ліжко може використовуватися не так часто, як покривальце для вітальні. 
Натхнення вам і терпіння!

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...