21 грудня 2013

Для немовлят

Привіт, давно вже хотіла написати пост про придане для малюка, яке я готувала під час вагітності. Відзначу, що я тільки з третього разу зробилася така розумна, щоб підготуватися. І треба сказати, що все пошите значно полегшило перші місящі догляду за немовлям. 
1. Байкова ковдрочка на трикотажній підкладці 90Х90 см. Після того як зшився квілт виникло питання: а чим все ж таки вкривати дитину? Треба було щось літнє, що легко драпірується, досить тепле, але не ковдра. Із пологового забирали в цій пелюшці. Був передостанній день весни. Користуюся і досі.

Роберту подобалося лежачі на пузі роздивлятися кольорових рептилій, тож неочікувано виявилося, що пелюшка має ще й розвивальний ефект. 
2. Із залишків байки зробила такі штукенції. Англійською це називається burp cloths, а по нашому значить буде ганчірка для відрижки. Кльова штука. Цих треба було шити штук 20, а не 8. Кладеш собі на плече і спокійно носиш дитину, вся "решта" молока залишається на ганчірці. Ну, і зараз також використовую для інших потреб. 
Розмір 40Х17 см, це вже з припусками. Тобто, в результаті вийде 38 з гаком на 15 і ще трішки см.
3. Слюнявчики трикутної форми або бандани. Їх також було пошито для боротьби з відрижкою. Спрацювали на всі сто. І зараз під час прорізування зубів теж знадобилися. Дуже рада, що їх пошила, хоча було нудно строчити 10 однакових трикутничків. Вони з трикотажу застібаються на кнопки, які мені поставили у майстерні. Розміром вони з половину квадрату зі стороною 30 см (я знову врахувала припуски, тож це розмір для крою).

 А ще вони дуже модно виглядають.
Гарної вам неділі.

5 коментарів:

 1. Наталья, очень красивые и нужные вещи!Да уж, всему учишься постепенно)))

  ВідповістиВидалити
 2. Хороша ідея з тряпочками для відрижки! А то я вже замучилась шукати вільний рушничок, а без нього міняти одяг, бо все плече в молоці.

  ВідповістиВидалити
 3. Приіт, Наталі! Такий гарненький малюк!! ;о)
  Дуже сподобалась ковдрочка!
  А про "відрижкові тряпочки" я теж вичитала в американських блогах - тільки запізно, а сама просто наробила простеньких рушничків )))) Банадана супрова :)

  ВідповістиВидалити
 4. Надзвичайно гарненькі та корисні речі, про ковдрочку зрозуміло, а ось про ганчірки та слюнявчики-бандани перший раз чую, дуже дякую! :)

  ВідповістиВидалити
 5. дякую, дівчата, за теплі слова.

  ВідповістиВидалити

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...